Ar pigūs kontaktiniai lęšiai yra kokybiški?

Ar pigūs kontaktiniai lęšiai yra kokybiški?

Siekiant, kad klientai pirktų kuo kokybiškesnius produktus stengiamės pateikti kuo daugiau naudingos informacijos. Natūralu, kad ne visi klientai žino kas yra kontaktiniai lęšiai ir kiek jie gali kainuoti. Kaip ir perkant bet kokį produktą, taip ir renkantis lęšius reikia orientuotis į produkto kokybė. Dažnas atvejis, kada klientas tiesiog susigundo maža kaina, todėl nusiperka ne itin geros kokybės produkciją. Norint, kad kontaktiniai lęšiai būtų gerai pagaminti ir negadintų akių, reikia rinktis žinomus pardavėjus. Lietuvoje turime ne vieną kompaniją, kuri profesionaliai prekiauja šiomis prekėmis. Parašykite joms. Taip per trumpą laiką gausite daug naudingos informacijos ir galėsite protingiau išsirinkti produkciją. Aišku, taupant laiką geriausia tiesiogiai skambinti į įmonę. Nustebsite, tačiau daugelis profesionalų noriai dalinasi savo patirtimi ir klientams išaiškina kuo skiriasi vienos prekės nuo kitų. Labai svarbu, kad lęšiai būtų pagaminti iš itin gerų medžiagų ir laikantis tarptautinių standartų. Juk kalbame apie akis. Niekas nenori dar labiau sugadinti regėjimo.

Kada geriausia pirkti kontaktinius lęšius?

Viskas priklauso nuo to, kiek vienetų pirksite. Aišku, kad artėjant didžiosioms metų šventėms galima nemažai sutaupyti, todėl kiekvienam klientui rekomenduojame palaukti, kol bus akcijos ir jų metu nusipirkti lęšius už gana geras kainas. Dar vienas svarbus aspektas yra tai, kad galima prenumeruoti kompanijų naujienlaiškius. Praktiškai kiekvienoje internetinėje svetainėje rasite galimybę registruotis ir gauti įmonės naujienas. Tai taupo daug mūsų laiko. Labai patogu, kada galima greitai sužinoti ar vyksta kokia nauja akcija. Jeigu šiuo metu nerandate akcijų jūsų norimiems lęšiams, tuomet geras sprendimas yra kartu su draugais pirkti vienu metu. Visos įmonės dažniausiai pritaiko nuolaidas jeigu perkate vienu metu daugiau produkcijos. Taigi, kontaktiniai lęšiai gali kainuoti ženkliai pigiau, jeigu mokėsite juos nusipirkti.

Ką rekomenduoja specialistai?

Kalbant apie tokį produktą, kaip kontaktiniai lęšiai reikia suprasti tai, kad jie skirti pagerinti jūsų regėjimą. Tai nėra žaislas. Daug kas galvoja, kad spalvoti lęšiai puiki pramoga. Aišku, kad galite nustebinti ne vieną draugą ar pažįstamą jeigu vaikščiosite su “raudonomis” akimis. Tačiau specialistai įspėja, kad netinkamas lęšių naudojimas gali stipriai pakenkti jūsų regėjimui. Ne vienas klientas taip susigadino savo akis. Kaip sakoma, jeigu esi sveikas, tai nereikėtų sėstis į invalido vežimėlį vien dėl pramogos. Daugelis tiki, kad taip galima suerzinti likimą ir gyvenimas pasisuks taip, kad būsite priversti naudotis šiomis pagalbinėmis priemonėmis. Taigi, kalbant apie lęšius nereikėtų taip pat juokauti. Jeigu iš tiesų jūsų akys nėra itin geros, tuomet keliaukite pas profesionalų akių gydytoją ir jeigu jis priskirs jums nešioti kontaktinius lęšius, tuomet reikės juos nusipirkti.

Kokie gamintojai populiariausi?

Aišku, kad kaip ir kiekvienoje srityje, taip ir perkant tokius produktus galima rasti pačius populiariausius gamintojus. Vieni perkamiausių brend’ų yra “BIOFINITY”, “QUEENS UNIYAL” ir “Soflens Daily Disposable”. Aišku, tai nereiškia, kad dabar jums privaloma pirkti būtent tokių gamintojų produkciją. Geriausia visada analizuoti ką perkate. Nereikia per daug žiūrėti į gamintoją. Reikia konsultuotis su specialistais ir rinktis tikrai kokybiškus produktus. Dar vienas svarbus aspektas, tai prekių techninės savybės. Jok vienas gamintojas gali būti labai žinomas, tačiau jo produkcija nebus itin kokybiška. Protingas klientas visada vertina ne vieną parametrą ir tokiu būdų nusiperka tikrai kokybiškus produktus. Kaip jau minėjome, norint sutaupyti reikia, kad kontaktiniai lęšiai būtų perkami įvairių akcijų ar išpardavimų metu. Ieškokite geriausio varianto ir visą laiką jį rasite. Net ir daug metų lęšius naudojantys klientai dažnai laukia akcijų, nes net ir sutaupyti keli eurai gali pagerinti jūsų nuotaiką. Taigi, pagrindiniai aspektai, tai taupykite pirkdami, kreipkitės į specialistus ir nebijokite klausti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *